رنگ موی پی هو

رنگ موی پی هو فرموله شده توسط شرکت sensient فرانسه می باشد.رنگ موی پی هو 100 میل و با 1/2 برابر اکسیدان قابل ترکیب است . رنگ موی پی هو یک رنگ موی 100 میل دائمی در رنگهای متنوع می باشد که تمامی این رنگ ها قابلیت ترکیب با یکدیگر را دارند. این رنگ مو حاوی نرم کننده بسیار قوی ، کراتین ، روغن زیتون ، روغن کنجد ، عصاره گندم و عصاره آلوئه ورا می باشد . لازم به ذکر است رنگ موی پی هو با بهره گیری از پیگمنتهای رنگی تشدید شده و غنی از لحاظ قدرت رنگ دهی و تعداد مضاعف پیگمنت های موجود در یک تیوب رنگ مو، نهایت پوشش را حتی در پایه های بالا به ارمغان آورده است و این عامل سبب دوام رنگ مو نیز می گردد. وجود گاز آمونیاک در رنگ موی پی هو سبب شفافیت و براقیت مو ها گردیده ونرمی مو ها را تامین و رنگ پذیری تارهای مو را بدون آسیب امکان پذیر می نماید .
 

اکسیدان

اکسیدان 120 میل پی هو فرموله شده توسط Sensient فرانسه
وجه تمایز اکسیدان پی هو عدم وجود بوی تند و زننده می باشد. این اکسیدان حاوی نرم کننده بوده و خاصیت نرم کنندگی و ضد زردی دارد. قابل ترکیب با سایر رنگ موها و پودر دکلره ها می باشد.کرم اکسیدان پی هو در سایز 750 و 120 میلی لیتر و در انواع زیر موجود است :
vol.20 6%
vol.30 9%
vol.30 9% ضد قرمزی
vol.40 12%


پودر دکلره

مواد اولیه و فرمول پودر دکلره پی هو توسط شرکت CARASA اسپانیا تهیه و تولید گردیده و بطور مستقیم از کشور اسپانیا وارد می شود.
خصوصیات پودر دکلره پی هو : قدرت روشن کنندگی بسیار بالا ، حاوی کراتین و جلبک دریایی که باعث نرمی و براقیت مو ها شده و از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری می کند .فاقد غبار است .خاصیت ضد زردی دارد. پودر دکلره پی هو در وزن 25 و 500 گرمی موجود می باشد.
نکته :به منظور حصول نتیجه مطلوب ، پودر دکلره پی هو را با اکسیدان پی هو ترکیب نمائید .

 

 

ماسک موی پی‌هو

ماسک موی پی‌هو مناسب جهت ترمیم موهای آسیب دیده و رنگ شده می باشد. این محصول حاوی روغن آووکادو، پروتئین گندم، آلوئه ورا، کراتین و روغن بادام می باشد؛ که باعث نرمی، براقیت موها، استحکام بخشی و تجدید حالت اولیه مو می‌گردد. همچنین ماسک موی پی‌هو در تثبیت رنگ مو بسیار موثر می‌باشد. این محصول درحجم 250 میلی لیتر موجود است.


سرم دوفاز پی هو

سرم دوفاز پی هو ، نرم کننده ای مناسب برای موهای رنگ شده و آسیب دیده می باشد.این محصول براق کننده،ترمیم کننده و نرم کننده مو بوده و حاوی سیلیکون، کراتین و پروتئین می باشد. در فرمولاسیون این محصول برای کاهش الکتریسیته ساکن، سهولت شانه پذیری و آبرسانی از آووکادو، کراتین، ویتامین B6 و پروتئین گندم استفاده شده است.
این محصول با حجم 225 میلی لیتر موجود می باشد.