ست حرفه‌ای سایه ابرو

EYEBROW PROFESSIONAL SET
مجموعه‌ای دارای یک موم واکس جهت مرطوب‌کنندگی و تقویت‌ ابروها و تثبیت فرم‌دهی (برای دستیابی به ظاهری درخشنده، موم را روی سایه و ظاهری مات، موم را زیر سایه استفاده کنید.) و دو عدد سایه ابرو پودری جهت روشن یا تیره کردن طبیعی رنگ ابروها.

سایه چشم دوکاره جلوه‌دهنده ابروها و پلک‌ها

EYEBROW & EYESHADOW 2 in 1
محصولی کاملا سازگار با ابرو و پلک، بدون حساسیت، تصحیح کننده عیوب ابروها و رنگ‌دهی به موهای خاکستری (با پد آرایشی مرطوب می‌توان به سایه‌ای پر رنگ‌ تر دست یافت.)
 

سایه چشم چهار رنگ HD با دوام بالا

HD QUATRO EYESHADOWS - intensively pigmented, long-lasting
محصولی با رنگدانه‌های قوی، پوشش‌دهی فوق‌العاده، ماندگاری بالا و ظاهری ابریشمی. توصیه شده برای Make-up Artists

اسپری تثبیت‌کننده آرایش HD

HIGH DEFINITION MAKE UP FIXER SPRAY
محصولی برای تثبیت و ماندگاری آرایش به صورت نامرئی. اثر این اسپری به‌راحتی با استفاده از پاک کننده آرایشی، یا آب گرم و صابون، پاک می‌شود. روش مصرف: از فاصله 30-20 سانتی‌متری با چشمانی بسته بر روی صورت، اسپری کنید.
رنگ: ندارد

 

لاک ناخن Color Ultimate

COLOR ULTIMATE NAIL POLISH
لاکی لطیف و درخشان، بادوام، خشک شدن سریع به واسطه وجود ترکیبات Tefpoly، تقویت بافت ناخن و مقاوم در برابر شکنندگی و خراشیدگی، فاقد هر نوع ترکیبات مضر از قبیل تولوئن، فرمالدئید یا کافور.

لوسیون تونیک میسلار دوکاره بوتیک

BOUTIQUE MICELLAR SOLUTION WITH TONER 2 in 1
پاک‌کننده آرایش مناسب برای انواع پوست به ویژه پوست‌های حساس و خیلی خشک، آبرسان، آرامش‌بخش و افزایش‌دهنده رطوبت و تقویت کشسانی پوست، حاوی دی پنتنول، اوره، گلیسرین و عصاره خیار، بدون نیاز به شستشو.

 
 

شیر پاک‌کن آرایش و نرم‌کننده پوست بوتیک

BOUTIQUE SMOOTH CLEANSING MILK - smooth and nourished skin
مناسب برای انواع پوست حتی پوست‌های چرب و حساس، آبرسان، آرامش‌بخش، نرم‌کننده و تقویت‌کننده پوست، حاوی پروتئین ابریشم، ویتامین A، اوره، آلانتوئین و روغن جوانه‌گندم، بدون نیاز به شستشو.

پاک‌کننده آرایش دو فاز حرفه‌ای بوتیک

BOUTIQUE MAKE UP REMOVER 2-phase professional
مناسب برای انواع پوست و افرادی که از لنزهای چشمی استفاده می‌کنند، سازگار با PH اشک چشم، طراوت‌بخش، مرطوب‌کننده و نرم‌کننده پوست، حاوی دی پنتنول، عصاره خیار، عصاره گل‌گندم، روغن‌های فوق سبک و گلیسرین، بدون نیاز به شستشو. قبل از مصرف تکان دهید.

 
 

پاک‌کننده سه‌ کاره و حرفه‌ ای میسلار بوتیک

BOUTIQUE MICELLAR CLEANSER & MAKE UP REMOVER 3 in 1 professional
مناسب برای پاک کردن آلودگی‌های پوستی و انواع آرایش حتی گریم‌های حرفه‌ای، فوق‌العاده مرطوب‌کننده و تقویت‌کننده پوست بدون ایجاد کشیدگی، حاوی دی پنتنول، عصاره گل‌گندم، عصاره خیار و اوره، جایگزینی مناسب برای تونیک، شیر پاک‌کن و آب، بدون نیاز به شستشو. قبل از مصرف به خوبی تکان دهید.

شیر پاک کن REVITAL

BOUTIQUE REVITAL CLEANSING MILK - effectively cleanses the skin
مناسب برای پوستهای حساس و خیلی خشک، احیاکننده لایه اپیدرم، آرامش بخش، مرطوب کننده و مغذی پوست، حاوی شیر و عسل، روغن جوانه گندم، ویتامین E، اوره و آلانتوئین، بدون بر جای گذاشتن اثر چربی پس از استفاده، بدون نیاز به شستشو.

 
 

شیر پاک کن HYDRO

BOUTIQUE HYDRO CLEANSING MILK - moisturizes and refreshes the skin
مناسب برای پوستهای ترکیبی، نرمال و حساس، نرم کننده و مرطوب کننده قوی، حاوی عصاره آلوئه ورا، دی پنتنول، ویتامین A، اوره، آلانتوئین و عصاره برگهای گردو. بدون برجای گذاشتن اثر چربی پس از استفاده، بدون نیاز به شستشو.

کرم های مراقبتی پوست 24 ساعته
مناسب برای انواع پوست

کرم ضدپیری و جوان کننده روز و شب

BASIC CARE RETINOL & MACADAMIA OIL Anti-age cream
کرمی فوق آبرسان و جوان‌کننده، فعال‌کننده تولید کلاژن و الاستین پوست، تامین‌کننده استحکام و کشسانی پوست، جلوگیری از ایجاد چین و چروک، تحریک سلول‌های پوستی برای نوسازی، حاوی رتینول، پلاسنتای گیاهی، فیبر فعال Pronalen و روغن ماکادامیا.

 
 

کرم فوق تغذیه‌ کننده روز و شب

BASIC CARE ALOE VERA & CALENDULA OIL NOURISHING CREAM
کرمی تغذیه‌کننده، نرم‌کننده و احیاکننده لایه اپیدرم پوست، تقویت‌کننده لایه طبیعی محافظ پوست، تجدید آبرسانی و استحکام پوست، حاوی عصاره آلوئه‌ورا، روغن‌های گیاهی (جوانه گندم و روغن کالاندولا)، ویتامین A و دی پنتنول.

کرم نرم‌کننده روز و شب

BASIC CARE SILK PROTEINS & HYDROMANIL SMOOTHING CREAM
کرمی فوق نرم‌کننده، تغذیه‌کننده و آبرسان به عمق لایه اپیدرم، بازسازی کننده و محافظ پوست در برابر خشکی با آزادسازی تدریجی مولکول‌های آبرسان برای 24 ساعت. حاوی پروتئین ابریشم، هیدرومانیل، دی پنتنول و روغن ماکادامیا. پایه‌ای مناسب برای آرایش.

 
 

کرم بازسازی کننده فوق قوی روز و شب

BASIC CARE HONEY & SHEA BUTTER intensively regenerating cream
کرمی بازسازی کننده، تغذیه‌کننده و تسکین‌دهنده پوست، متعادل‌کننده رطوبت، حاوی عسل، شی باتر، پروتئین گندم، ویتامین E و روغن ماکادامیا. مناسب برای انواع پوست به ویژه پوست‌های خشک، خشن و آسیب‌دیده از خشکی.

کرم مرطوب‌کننده روز و شب

BASIC CARE CUCUMBER & ALOE MOISTURIZING CREAM
کرمی نرم‌کننده، تغذیه‌کننده و تسکین‌دهنده پوست، آبرسان، محافظت از پوست در برابر از دست دادن رطوبت، حاوی اسانس خیار، عصاره آلوئه‌ورا و مرطوب‌کننده‌های طبیعی (دی‌پنتنول، گلوکز و اوره). درمانی نجات‌بخش برای پوست‌های حساس و خشک. پایه‌ای مناسب برای آرایش.

 
1 2 3