رنگدانه ها و مواد مغذی که در فرمولاسیون این رنگ مو وجود دارند به راحتی در اجزاء و ساختار مولکول های مو نفوذ کرده و باعث براقیت ، نرمی و رنگ پذیری بهتر موها می گردند.

رنگ موی میلانو هیر 100 میل بوده و با 150 میل اکسیدان قابل ترکیب است.
پوشش موهای سفید و خاکستری این محصول 100% است.
 

کرم اکسیدان

کرم اکسیدان های میلانو هیر (امولسیون) غنی شده با روغن آرگان و کراتین بوده که شفافیت و رطوبت لازم را هنگام رنگ کردن به مو می بخشد.
این محصول در ولوم های 20 و 30 در سایز 150 و 1000 میل موجود می باشد.


شامپو بازسازی کننده و براق کننده

شامپو بازسازی کننده و براق کننده میلانو هیر به واسطه داشتن روغن آرگان و کراتین در فرمولاسیون خود کمک به بازسازی تارهای مو و براقیت آنها می نماید.
این شامپو رنگ را تثبیت نموده و همچنین برای موهای رنگ کرده و آسیب دیده مناسب می باشد.
اگر بعد از رنگ موی میلانو هیر از این شامپو استفاده شود اثری دوچندان بر روی ثبات رنگ و بازسازی تارهای مو خواهد داشت. پس از استفاده از این شامپو تارهای مو به حالت اولیه خود بازگشته و براقیت فوق العاده ای به مو می بخشد.
 

 

ماسک ترمیم کننده و براق کننده

ماسک ترمیم کننده و براق کننده میلانو هیر سلامت مو را تضمین واز تارهای مو محافظت می نماید. وجود روغن آرگان و کراتین در فرمولاسیون این محصول باعث بازسازی موهای آسیب دیده گردیده ،موها را نرم و شانه پذیر نموده و به مو براقیت می بخشد.
نحوه مصرف : پس از استفاده از شامپوی بازسازی کننده میلانو هیر , این ماسک را بروی موهای مرطوب زده، 3 تا 5 دقیقه مکث نموده و سپس آبکشی نمائید .


سرم مو

سرم موی میلانو هیر حاوی روغن آرگان و کراتین بوده که رطوبت رسان و براق کننده مو می باشد، موجب ترمیم و محافظت از موهای شکننده و مجعد گردیده و موخوره را درمان می نماید.همچنین با ایجاد یک لایه نازک بر روی هر تار مو باعث می گردد هنگام استفاده از سشوار یا اتو،مو بدون هیچگونه آسیبی صاف و براق گردد.
نحوه مصرف : بعد از استحمام ، محصول را بر روی موی مرطوب زده و سپس خشک نمایید .